مدرن وارفر ۲ حالتی مشابه بازی فرار از تارکوف خواهد داشت


بازی های رایانه ای

پنجشنبه 20 مرداد 1401


Modern-Warfare-2-will-have-a-mode-similar-to-Escape-from-Tarkov

اخیرا به لطف یک رویداد خصوصی با بازیکنان NFL، تصاویری از بازی کال آو دیوتی: مدرن وارفر ۲ منتشر شده که وجود حالت DMZ را در بازی تایید می‌کنند.

کمپانی اکتیویژن به تازگی از تیم فوتبال آمریکایی Los Angeles Rams دعوت کرده تا نسخه اولیه‌ی این بازی تیراندازی چندنفره را در این هفته بازی کنند. در نتیجه تعدادی از بازیکنان، تصاویری را از بخش‌هایی از بازی منتشر کرده‌اند که هنوز به طور رسمی معرفی نشده است. البته تصاویر ذکر شده و توییت‌های بازیکنان تغییر پیدا کرد و با بنرهای رویداد جایگزین شد.

با این حال، از آنجایی که هیچ چیز از اینترنت حذف نمی‌شود، بنابراین طرفداران اطلاعات جدیدی در مورد بازی بدست آورده‌اند. اولین تصویر منتشر شده مربوط به بخش لابی بازی است که مطابق انتظار طرح‌بندی مشابهی با بازی‌های اخیر سری کال آو دیوتی دارد. در بخش بالایی لابی، تب‌های Play، سلاح‌ها (Weapons)، اپراتورها ( Operators) و Barracks را دقیقا در همان جایی که انتظار دارید، مشاهده می‌کنید. همچنین بخش‌هایی نظیر تنظیمات بازی، انتخاب نقشه و لیستی از بازیکنان در لابی قابل ملاحظه است. تصویر پس‌زمینه نیز از بازیکنان تشکیل شده و به نظر متحرک است.

مدرن وارفر 2

با این حال، مورد جالب‌تر، انتشار یک عکس تار از صفحه‌ی انتخاب حالت‌های مختلف بازی است. تنها چیزی که این صفحه قابل مشاهده است، کلمه‌ی DMZ محسوب می‌شود. در صورتی که از اخبار اخیر بازی آگاهی ندارید، DMZ یک حالت بتل رویال با المان‌هایی نظیر نقاط خروج یا اکسترکشن است که به نظر قرار است شبیه به بازی Escape from Tarkov باشد.

هرچند این حالت هنوز به صورت رسمی معرفی نشده اما یکی از دلایلی است که بسیاری از طرفداران منتظر بازی هستند. با این حال برخی می‌گویند که DMZ در زمان عرضه بخشی از مدرن وارفر ۲ نخواهد بود و در عوض بعدها به عنوان یک بازی رایگان مجزا مشابه وارزون وارد بازار خواهد شد. بدیهی است که باید تا زمان اعلامیه‌ی رسمی استودیوی اینفینیتی‌ وارد منتظر بمانیم، اما می‌توان از وجود این حالت تقریبا مطمئن بود.

مدرن وارفر 2

بازی کال آو دیوتی: مدرن وارفر ۲ در تاریخ ۲۸ اکتبر (۶ آبان) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. گفته شده که نسخه بتای بازی در ماه سپتامبر در دسترس قرار می‌گیرد، اما این خبر هنوز به طور رسمی تایید نشده است.

منبع : digikalamag