اولین تبلت تاشوی سامسونگ احتمالا تا 6 ماه دیگر معرفی می‌شود


دانش و فناوری

دوشنبه 17 مرداد 1401


Samsungs-first-foldable-tablet-will-probably-be-introduced-in-6-months

نسل جدید گوشی‌های تاشوی سامسونگ، یعنی گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 احتمالا چند روز دیگر معرفی می‌شوند. در این بین، گزارش‌هایی از احتمال معرفی اولین تبلت تاشو سامسونگ نیز منتشر شده‌ است. گفته می‌شود که این تبلت احتمالا تا 6 ماه دیگر معرفی خواهد شد و محصولی متفاوت از کره‌ای‌ها محسوب می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید، تاریخ احتمالی برگزاری رویداد بعدی Unpacked مشخص شده و کاربران زیادی در حال لحظه‌شماری برای آن هستند. حال سوال اصلی این‌جاست که آیا سامسونگ یک سال دیگر برای ارائه محصول تاشوی جدیدش صبر می‌کند یا برنامه دیگری دارد؟ در این‌جا بحث معرفی احتمالی تبلت تاشوی سامسونگ طی چند ماه آینده مطرح است.

تبلت تاشو سامسونگ احتمالا به‌زودی معرفی شود

به نقل از منبع آگاه، سامسونگ مسیر جدیدی را در بخش تبلت‌هایش پیش گرفته است. در نتیجه احتمالا روزی که شاهد معرفی سری تبلت‌های گلکسی Tab S9 باشیم، یک تبلت تاشو نیز معرفی می‌شود. با توجه به این موضوع، احتمالا تا پیش از پایان سال 1401 می‌توان انتظار داشت که چنین تبلتی پا به عرصه بگذارد.

سامسونگ حدود یک دهه است که به‌شکل مستمر در حال طراحی و توسعه پنل‌های مختلفی برای گوشی‌های تاشو است. کره‌ای‌ها پیش از این پنل‌های تاشوی بزرگی را معرفی کرده بود که مناسب استفاده در تبلت تاشو هستند. با در نظر گرفتن این تنوع زیاد پنل‌های سامسونگ، نمی‌توان گفت که فرم فکتور تبلت مذکور به چه شکل خواهد بود؛ اما سامسونگ سنگ تمام می‌گذارد تا این تبلت بهترین در نوع خودش باشد. مشخصا قیمت تبلت مورد اشاره گران‌تر از گوشی‌های تاشو خواهد بود.

منبع : digiato