HTC از گوشی متاورسی دیزایر ۲۲ پرو رونمایی کرد


دانش و فناوری

سه شنبه 7 تیر 1401


HTC-unveils-the-Desire-22-Pro-Metamorphosis-phone

همانطور که انتظار داشتیم، شرکت HTC بالاخره از جدیدترین گوشی خود به نام دیزایر ۲۲ پرو رونمایی کرد. این یک گوشی میان‌رده است که با اکوسیستم Viverse این شرکت سازگاری بالایی دارد و می‌توانید همراه با هدست‌های این شرکت از آن استفاده کنید. در این گوشی همچنین کیف پول Viverse هم وجود دارد که برای مدیریت دارایی‌های دیجیتال می‌توانید از آن استفاده کنید.

در پنل پشتی HTC دیزایر ۲۲ پرو دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی دیده می‌شود که در کنار آن اولترا واید ۱۳ مگاپیکسلی و سنسور تشخیص عمق ۵ مگاپیکسلی قرار دارد. کاربران برای عکس‌های سلفی می‌توانند از دوربین ۳۲ مگاپیکسلی استفاده کنند. انرژی این گوشی از طرف باتری ۴۵۲۰ میلی‌آمپر ساعتی تامین می‌شود که از شارژ سریع ۱۸ واتی پشتیبانی می‌کند. همچنین نباید پشتیبانی از شارژ بی‌سیم ۱۵ واتی را از قلم بیندازیم.

در کشور تایوان برای خرید این گوشی باید ۴۰۴ دلار بپردازید و در بازار اروپا با قیمت ۴۵۹ یورو به دست کاربران می‌رسد. طی چند سال اخیر HTC تمرکز خود را عمدتا به حوزه‌ی واقعیت مجازی معطوف کرده ولی در این زمینه هم به موفقیت چندانی نرسیده است. با توجه به اینکه این گوشی هم ویژگی خاصی ندارد، احتمالا مانند نسل‌های قبلی با استقبال کاربران روبرو نمی‌شود.

منبع : digikalamag