عرضه‌ی بازی Test Drive Unlimited Solar Crown یک سال عقب افتاد


بازی های رایانه ای

دوشنبه 2 خرداد 1401


The-release-of-Test-Drive-Unlimited-Solar-Crown-was-a-year-behind-schedule

سازنده بازی تست درایو آنلیمیتد سولار کراون (Test Drive Unlimited Solar Crown) اعلام کرد که عرضه این بازی با تأخیر مواجه خواهد شد. هدف اصلی در اصل شهریور امسال بوده که حال به سال ۲۰۲۳ موکول شده است.

توضیحی که برای این تأخیر توسط شرکت کیلوتون (Kylotonn) اعلام شده، استفاده از حداکثر قدرت کنسول‌های نسل جدید است. به این معنا که شرکت سازنده از تمام قدرت این دستگاه‌ها استفاده کرده تا بازی خود را زیبا‌تر بکند. نکته مهم اینجاست که بازی تست درایو آنلیمیتد سولار کراون برای کنسول‌های نسل ۸ عرضه نخواهد شد. پس دستگاه‌های باقی‌مانده؛ پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری اس و ایکس، نینتندو سوییچ و کامپیوتر هستند.

هدف اصلی بازی تست درایو آنلیمیتد سولار کراون واقعی بودن است. به این معنا که تمام مکان‌های داخل بازی در دنیای واقعی وجود دارد. همینطور اینکه شرکت سازنده تمام تلاش خود را کرده تا رانندگی در آن به حقیقی‌ترین حالت ممکن باشد. با اینحال سیستم مسابقه هم در بازی وجود دارد که هیجان آن از بین نرود.

تست درایو آنلیمیتد سولار کراون یک عنوان ریسینگ ساده نیست. بلکه در تلاش است تا لذت رانندگی را به شما نشان دهد. همینطور اینکه با قسمت سبک زندگی (Lifestyle) بازی فراتر از مسابقات می‌رود. از طرفی شما می‌توانید به طور کامل ماشین خود را شخصی‌سازی کنید. شما می‌توانید ماشین‌های خود را از نمایشگاه‌ها خریداری کنید. همینطور اینکه اگر علاقه به مسابقه ندارید، در خیابان‌ها حرکت کرده و به موسیقی گوش دهید.

بازی تست درایو آنلیمیتد سولار کراون سعی کرده تا تمام نکات مثبت مجموعه را داشته باشد. از طرفی در برخی از موارد نیز بهتر عمل کرده و باعث شده تا بازی با عناوین قبلی تفاوت داشته باشد.

بازی Test Drive Unlimited Solar Crown تأخیر

هدف اصلی بازی ارائه‌ی یک تجربه لذت بخش و واقعی از رانندگی است.

در مسابقات تنها سرعت اهمیت ندارد!

در بازی تست درایو آنلیمیتد سولار کراون مسابقات کلاسیک وجود دارند. شما در آن‌ها با رقبا مسابقه داده و هر کس زودتر به خط پایان برسد، برنده خواهد بود. با اینحال این بازی یک حالت مسابقه دیگر را نیز معرفی می‌کند. نام آن نیز تاج خورشیدی (Solar Crown) است. در این مسابقه برنده شدن بر اساس زیبایی و ظاهر ماشین شماست. این موضوع بسیار سلیقه‌ای است با اینحال میزان زحمت بازیکنان برای طراحی ماشین‌هایشان اهمیت دارد.

این مسابقات به صورت گروهی است. به همین دلیل شما عضو یک گروه شده و به آن‌ها برای پیروز شدن در مسابقه کمک می‌کنید. هر گروه زمینه مخصوص خود را داشته و اعضا باید به آن پایبند باشند. قسمت جالب اینجاست که هر گروه می‌تواند یک مرکز داشته باشد. سپس پس از هر پیروزی در آنجا اعضا جمع شده و جشن می‌گیرند.

قسمت خیابان جایی است که هیجان بیشتری دارد. مسابقات در این قسمت خشن‌تر بوده و از طرفی مطابق با مسابقات خیابانی است. به این معنا که چالش‌های مخصوص خود را دارد. همینطور اینکه فرهنگ مخصوص خود را نیز دارد.

هر مرکز گروه ویژگی خاص خود را دارد. همینطور اینکه قابلیت عمومی (Public) نیز وجود دارد. با استفاده از این قابلیت همه افراد می‌توانند وارد مرکز شده و اگر علاقه داشتند، به گروه شما ملحق شوند. البته می‌توانید مرکز گروه را به حالت اختصاصی گذاشته تا همه افراد در آن راه پیدا نکنند.

در حال حاضر شرکت سازنده بازی تست درایو آنلیمیتد سولار کراون به فکر عرضه نسخه آزمایشی محدود است. با اینکار بازی به دست طرفداران رسیده و می‌توانند نظرات خود را در مورد بازی اعلام کنند. همینطور اینکه نقص‌های بازی در نسخه بتا نمایان می‌شود.

منبع : digikalamag