سری بازی Judgment به مجموعه‌ی سریالی تبدیل می‌شود؛ با حضور بازیگر اصلی


بازی های رایانه ای

دوشنبه 4 بهمن 1400


Judgment-game-series-becomes-a-serial-series;-In-the-presence-of-the-main-actor

بر اساس گزارشی از یک نشریه‌ی ژاپنی، به نظر می‌رسد که تاکویا کیمورا، بازیگر شخصیت اصلی سری Judgment (اسپین‌آف سری یاکوزا)، قصد دارد در سریالی لایو اکشن از این مجموعه با عنوان «The Unjudged» نقش‌آفرینی کند. همچنین گفته شده که یک فیلم لایو اکشن از این سری هم احتمالا در کنار پروژه‌ی تلویزیونی ذکر شده در دست توسعه باشد.

تاکویا کیمورا، بازیگر ژاپنی و ستاره‌ی موسیقی پاپ، اولین حضور خود در یک بازی ویدیویی را با Judgment در نقش تاکایوکی یاگامی تجربه کرد و سپس در دنباله‌ی آن هم با عنوان Lost Judgment، این نقش را دوباره ایفا کرد. اگر گزارش‌های ذکر شده موثق باشند، این نشان می‌دهد که کیمورا قصد دارد همکاری خود با مجموعه‌ی Judgment را فراتر از دنباله‌‌ای که در سال گذشته منتشر شد، ادامه دهد. 

judgment

تابستان گذشته در مطبوعات ژاپنی گزارش شد که به دلیل مشکلات مداوم کمپانی سگا با آژانس استعدادیابی کیمورا، Lost Judgment ممکن است آخرین بازی از سری Judgment باشد. همچنین یک وبسایت خبری ژاپنی هم در جولای گذشته ادعا کرد که آژانس استعدادیابی کیمورا، Johnny & Associates، بازی‌های سری Judgment را روی رایانه‌های شخصی از دسترس خارج کرده است زیرا این کمپانی قصد نداشته کیمورا در این نسخه‌ها ظاهر شود. در این گزارش بیان شده بود که سگا در تلاش برای آوردن بازی‌های Judgment و Lost Judgment به استیم بوده است، اما از آنجایی که کمپانی ذکر شده مانع از وقوع این اتفاق می‌شود، ساخت نسخه‌ای جدید از این سری در ابهام قرار می‌گیرد.

از طرفی گزارش شده که کیمورا از سریال محبوب ژاپنی BG Personal Bodyguard پس از فصل دوم آن کناره‌گیری کرده است زیرا دوست ندارد سه بار در نقش یک شخصیت بازی کند و با فصل‌های قبل مقایسه شود. این شاید یکی دیگر از دلایلی باشد که نشان می‌دهد قرار نیست شاهد نسخه‌ی سوم مجموعه‌ی جدید Judgment باشیم. در واقع Lost Judgment آخرین نسخه از این سری بود که در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس و پلی‌استیشن منتشر شد. این نسخه توانست با مبارزات جذاب و داستانی که ارائه می‌داد، از نسخه‌ی قبلی خود بهتر عمل کند.

تاکویا کیمورا

در صورت تأیید ساخت، این سریال تلویزیونی برای تی‌وی آساهی (TV Asahi) به‌عنوان یکی از ایستگاه‌های تلویزیونی اصلی توکیو، تولید خواهد شد و به همین دلیل احتمالا در خارج از ژاپن پخش نخواهد شد. در بهترین حالت، ممکن است این سریال محبوبیت زیادی پیدا کند و برای مخاطبان غربی دردسترس قرار گیرد. در نهایت به نظر می‌رسد که سریال داستان یاگامی را در حال بررسی یک حادثه‌ی زورگویی در دبیرستان روایت می‌کند. حادثه‌ای که به منجر به خودکشی شده و به سیاستمداران و یاکوزاها مربوط است.

منبع : digikalamag