استودیوی سازنده‌ی یاکوزا برنامه‌های زیادی برای آینده دارد


بازی های رایانه ای

شنبه 2 بهمن 1400


Yakuza-Studios-has-many-plans-for-the-future

استودیوی Ryu Ga Gotoku که برای برخی به عنوان توسعه‌دهنده‌ی سری اکشن و ماجراجویی یاکوزا شناخته می‌شود، سال‌های زیادی است که در صنعت بازی‌های ویدیویی فعالیت دارد. آن‌ها به یکی از بازی‌سازان کمپانی سگا تبدیل شده‌اند و هر زمان که بازی جدیدی را معرفی می‌کنند، بازیکنان زیادی را هیجان فرا می‌گیرد. آینده‌ی این استودیو در حال حاضر به خصوص با تغییراتی که در تیم مدیریتی آن پیش آمده، نامشخص است، با این حال به نظر می‌رسد که کارکنان استودیو برنامه‌های زیادی برای آینده دارند.

چند ماه پیش بود که توشیهیرو ناگوشی و دایسوکه ساتو، استودیوی Ryu Ga Gotoku را ترک کردند و ماسایوشی یوکویاما به عنوان رئیس جدید استودیو انتخاب شد. ناگوشی، رئیس سابق استودیو، از زمانی که مجموعه‌ی یاکوزا وجود داشته، در آن تاثیرگذار بوده و برخی از پروژه‌های قبلی را به عنوان کارگردان رهبری کرده است و در تعدادی از بازی‌ها به عنوان ناظر ایفای نقش کرده است. رئیس جدید استودیو نیز در تیم نویسندگی همه‌ی بازی‌های یاکوزا تا به امروز حضور داشته است. او همچنین در پیامی که تغییرات مدیریتی در استودیو را اعلام می‌کرد، بیان کرد که بازی بعدی یاکوزا که داستان قهرمان جدید سری، ایچیبان کاسوگا را ادامه می‌دهد نیز در حال توسعه است.

بازی Yakuza Like a Dragon

حال پس از گذشت چند ماه از اتفاق ذکر شده بسیاری از طرفداران در مورد وضعیت استودیو نگران هستند. هیرویوکی ساکاموتو، کارگردان سری یاکوزا بیان کرده که این استودیو به زندگی خود ادامه خواهد داد و شگفتی‌هایی در انتظار بازیکنان خواهد بود:

استودیوی Ryu Ga Gotoku ساختار جدیدی به خود گرفته است، اما ما همچنان به ساخت بازی‌هایی ادامه می‌دهیم که همه بتوانند از حالا به بعد از آن لذت ببرند. لطفا منتظر خبرهای شگفت‌انگیز در آینده باشید.

این خبرهای جدید احتمالا شامل بازی‌هایی خارج از سری یاکوزا می‌شوند. بنابراین در این مرحله، می‌توان با اطمینان گفت که اگر اثری در حال توسعه باشد، ناگوشی احتمالا قبل از رفتنش دستی در آن داشته است. با در نظر گرفتن این موضوع، باید دید که استودیو در پنج یا شش سال آینده چگونه پیش خواهد رفت و شاهد چه بازی‌هایی خواهیم بود.

بازی یاکوزا 2020

گفتنی است که در حال حاضر در مورد بازی‌های در دست توسعه‌ی این استودیو می‌توان به هشتمین نسخه‌ی یاکوزا اشاره کرد. این نسخه که اتفاقات آن چندین سال پس از بازی Yakuza: Like a Dragon اتفاق می‌افتد، بار دیگر قرار است داستان قهرمان جدید سری یعنی ایچیبان کاسوگا را در قالب یک بازی نقش‌آفرینی نوبتی روایت کند. گفتنی است که تاریخ انتشار این بازی همچنان نامشخص است.

منبع : digikalamag

پزشکی و سلامت


چطور دچار «نفخ معده» نشویم؟
چطور دچار «نفخ معده» نشویم؟ چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401