گوگل پلی بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های سال ۲۰۲۱ را معرفی کرد


دانش و فناوری

چهارشنبه 10 آذر 1400


-Google-Play-introduced-the-best-apps-and-games-of-2021

فقط یک ماه دیگر سال ۲۰۲۱ به آخر خط می‌رسد و مطابق معمول، گوگل پلی لیستی از بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های اندروید این سال را معرفی کرده که در ادامه به تعدادی از آن‌ها می‌پردازیم. به غیر از گوشی‌های هوشمند، گوگل در این لیست بهترین اپلیکیشن‌های تبلت‌ها، پلتفرم WearOS و گوگل TV را هم معرفی کرده است.

طبق اعلام گوگل، نوآوری مهم‌ترین معیار برای انتخاب بهترین اپلیکیشن‌ها بوده است. در زمینه‌ی بازی‌ها هم ویژگی‌های جدید گیم‌پلی و روش‌های تازه‌ی تعامل با بازی جلب توجه کرده‌اند. بار دیگر اپلیکیشن‌های مختص مدیتیشن با استقبال داوران گوگل مواجه شده‌اند و در همین زمینه اپلیکیشن Balance به‌عنوان بهترین اپلیکیشن گوگل پلی در سال ۲۰۲۰ انتخاب شده است. بازی Pokemon Unite هم توانسته رتبه‌ی بهترین بازی این سال را از آن خود کند.

بازی Pokemon Unite

اپلیکیشن Moonly که با توجه به وضعیت ماه توصیه‌ها و راهنمای مختلفی را برای کاربران ارائه می‌دهد، اپلیکیشن LaughScape که با استفاده از کمدین‌ها تلاش می‌کند کاربران را به خنده بیندازد و Moonbeam که پادکست‌های متنوعی را به کاربران پیشنهاد می‌دهد، رتبه‌های برتر بخش اپلیکیشن‌های کمتر شناخته‌شده را کسب کرده‌اند.

همچنین با رأی کاربران، اپلیکیشن استریمینگ Paramount Plus به‌عنوان بهترین اپلیکیشن این سال انتخاب شده و بازی Garena Free Fire Max هم بیشترین رأی کاربران را دریافت کرده است.

منبع : digikalamag