سته‌ی الحاقی جدید سیمز ۴ بازی را شبیه هاروست مون می‌کند


بازی های رایانه ای

پنجشنبه 31 تیر 1400


سته‌ی-الحاقی-جدید-سیمز-۴-بازی-را-شبیه-هاروست-مون-می‌کند

حدود ۷ سال است که بازی «سیمز ۴» (The Sims 4) افراد زیادی را در دنیای خود غرق کرده است. برخی از طرفداران حتی اگر به‌صورت ثابت این اثر را تجربه نکنند، مدتی در اوقات فراغت به تجربه‌ی بازی می‌پردازند، سپس آن را رها کرده تا چند ماه دیگر دوباره‌ به سراغ آن روند. با این حال، دهمین بسته‌ی الحاقی بزرگ سیمز ۴ که با نام Cottage Living منتشر خواهد شد، قرار است تفاوت بزرگی را در بازی ایجاد کند و حس و حال آن را شبیه «هاروست مون» (Harvest Moon) یا حتی Stardew Valley کند.

برای سپری کردن تعطیلات تابستانی شیرین خود چه راهی بهتر از حرکت به سوی حومه‌ی شهر و گذراندن وقت خود به دور از هیاهوهای شهری و در یک کلبه‌ی روستایی بسیار خوب سراغ دارید؟ بسته‌ی الحاقی بزرگ جدید بازی سیمز ۴ قرار است چنین کاری را کند و شما را از خانه‌ی خود در بازی دور کرده و به سوی یک زندگی دوست‌داشتنی روستایی ببرد.

The Sims 4: Cottage Living قرار است در تاریخ ۳۱ تیر (۲۲ ژوئیه ۲۰۲۱) عرضه شود. Cottage Living دهمین گسترش‌دهنده و بسته‌ی الحاقی کامل بازی است و ۴۲ بسته‌ی الحاقی پولی آن به حساب می‌آید که از سال ۲۰۱۴ تاکنون برای سیمز ۴ معرفی و عرضه شده‌ است.

همان‌طور که گفته شد و از نام این بسته‌ی الحاقی هم مشخص است، همه‌چیز درباره‌ی کلبه‌های دنج و جذابیت زندگی روستایی است. جای تعجب نیست که بر فراز فهرست ویژگی‌های این بسته‌ی الحاقی توانایی اقامت در یک خانه‌ی جدید و جذاب روستایی نوشته شده است. در اینجا، بازیکنان می‌توانند با حیواناتی مانند خرگوش‌های وحشی، روباه‌ها و پرندگان دوست شوند، در حالی که حیوانات خود را هم پرورش می دهند. شما می‌توانید حیواناتی مثل لاما، مرغ و گاو را پرورش دهید و به‌ترتیب از پشم، تخم‌مرغ و شیر آن‌ها استفاده کنید تا در ماجراجویی جدیدتان به خودکفایی برسید.

برای افرادی که مشتاقند بیشتر درباره‌ی این بسته‌ی الحاقی جدید سیمز ۴ بدانند، خوب است که بگوییم شما می توانید چیزهایی مثل هندوانه، بادمجان، کدو تنبل، قارچ و کاهو پرورش دهید تا از آن‌ها در دستور‌العمل‌های جدیدی مانند پودینگ یورکشایر و گوشت گاو استفاده کنید. بذرها را می‌توانید از Henford-on-Bagley خریداری کنید که در واقع یک روستای امروزی است که در این بسته‌ی الحاقی بزرگ جدید در همسایگی شما قرار دارد.

همچنین چیزهای دیگری مانند دکه‌ی خواربار فروشی و باغی برای مشاوره در فعالیت‌های با‌غبانی خود پیدا خواهید کرد. در این روستا حتی یک جشن هفتگی به نام Finchwick Fair وجود دارد که هر هفته به‌صورت چرخشی میزبانی آن را یکی از روستاییان بر عهده دارد و این فرصت را به آن‌ها می‌دهد تا بهترین محصولات خود نظیر انواع پای، سبزیجات و حتی مرغ‌ها را برای قضاوت به دیگر اهالی روستا ارائه کنند. البته این‌ها تنها سرگرمی‌ها و امکانات این بسته‌ی الحاقی بزرگ نیستند بلکه محتویات زیادی دیگری هم وجود دارد و شما می‌توانید حتی به کارهایی نظیر تولید مربا، فرنی و معجونات گیاهی بپردازید.

بازی The Sims 4 Cottage Living

اگر همه‌ی این‌ها برایتان کمی آشنا است، به شما حق می‌دهم. به هر حال هر وقت به زندگی در یک روستا و چیزهایی نظیر مزرعه‌داری در بازی‌های ویدیویی فکر می‌کنیم، نام‌هایی مثل هاروست مون و Stardew Valley به ذهنمان خطور می‌کند که البته درباره‌ی این موضوع چندان هم اشتباه نمی‌کنیم. به هر حال سیمز همیشه برای فراهم کردن یک شبیه‌ساز جالب از زندگی شهرت زیادی داشته است و اکنون می‌تواند با بسته‌ی الحاقی Cottage Living زندگی روستایی را به شکلی جالب شبیه‌سازی کند و این چیزی است که طرفداران سیمز ۴ می‌توانند برای آن بسیار هیجان‌زده باشند.

بسته‌ی الحاقی بزرگ و کامل The Sims 4: Cottage Living در تاریخ ۳۱ تیر با قیمت ۴۰ دلار برای کامپیوترهای شخصی و کنسول‌ها عرضه شود. اگر کسی تا قبل از ۱۱ شهریور آن را خریداری کند، سه آیتم ویژه دریافت خواهد کرد.

منبع : digikalamag