قسمت بعدی افسانه‌ی زلدا سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد


بازی های رایانه ای

پنجشنبه 27 خرداد 1400


قسمت-بعدی-افسانه‌ی-زلدا-سال-۲۰۲۲-عرضه-خواهد-شد

پس از دو سال غیبت بالاخره در برنامه‌ی دیروز نینتندو دایرکت شاهد نمایش قسمت بعدی مجموعه‌ی بزرگ «افسانه‌ی زلدا» بودیم. این بازی هنوز حتی نام مشخصی هم ندارد، اما می‌دانیم که دنباله‌ی مستقیمی برای قسمت قبلی یعنی «نفس وحش» است. تریلر این قسمت جدید افسانه‌ی زلدا به‌خوبی بخش‌های مختلفی از بازی را به نمایش گذاشت و همچنین خبر از عرضه‌ی آن در سال آینده‌ی میلادی داد.

دو سالی بود که طرفداران مجموعه بازی‌های زلدا از نینتندو درخواست نمایش دنباله‌ی این سری بازی‌ها را داشتند و برنامه‌ی نینتندو دایرکت دیشب بالاخره به این درخواست پاسخ داد. تریلر گیم‌پلی دنباله‌ی افسانه‌ی زلدا قدرت‌های مختلف و جدید لینک را به نمایش گذاشت، محیط‌های مختلفی از بازی را به تصویر کشید و حسابی هم پر سر و صدا و اکشن بود.

در تریلر می‌توانیم ببینیم که لینک به کمک یک قدرت جدید از داخل سنگ عبور می‌کند، آتش‌افکنی به دست می‌گیرد تا هیولای بزرگ مقابلش را نابود کند و همچنین کنترل یک گوی بزرگ را به دست می‌گیرد و زمان را برای آن به عقب برمی‌گرداند. نهایتا هم مثل تمام قسمت‌های این سری، با قلعه‌ای بزرگ روبه‌رو می‌شویم که مطمئنا غولآخر پایانی بازی در آن جای گرفته است.

بازی Zelda 2022

مهم‌ترین نکته‌ای که تریلر قسمت بعدی افسانه‌ی زلدا به آن اشاره می‌کند، تمرکز بازی روی آسمان است. در واقع نینتندو حتی در بیانیه‌ی خبری که پس از نمایش بازی منتشر کرد، نوشته است که بخش بزرگی از بازی در دنیای تازه بالای سرزمین هایرول جریان دارد. احتمالا با نقشه‌ی اصلی بازی The Legends of Zelda: Breath of the Wild روبه‌رو خواهیم شد، اما این نقشه کاملا تغییر پیدا کرده و نابود شده است. بالای این نقشه، مناطق کاملا جدیدی قرار خواهند داشت که واضح است تمرکز این دنباله هستند.

قسمت بعدی مجموعه بازی‌های افسانه‌ی زلدا برای عرضه در سال آینده‌ی میلادی روی نینتندو سوییچ در نظر گرفته شده است. بازی قبلی این سری به‌عنوان یکی از بهترین ساخته‌های تاریخ صنعت بازی شناخته می‌شود و در نتیجه انتظارات برای دنباله‌ی آن بسیار بالاست.

منبع : digikalamag