45 جی تی آی؛ نسخه ویژه یکی از محبوب ترین محصولات فولکس واگن در 45 سالگی! (+عکس)


خودرو

شنبه 9 اسفند 1399


!= null? Model.Item1.TitleEn.TitleCorrector():Model.Item1.Title.TitleCorrector()

 به تازگی تصاویری محدودی از یک نسخه ویژه "گلف" منتشر شده که روی بدنه آن لوگوی 45 جی تی آی قابل رویت است. این خودرو به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد عرضه تریم GTI گلف در اروپا(از 1976) ارائه می شود.

همانطور که قبلا اشاره شد؛ گلف نه تنها جز برترین برندهای تولید شده در مجموعه فولکس واگن است بلکه در ردیف محبوب ترین برندهای خودرویی جهان نیز قرار دارد. این محصول از سال 1974 تا کنون روی خط تولید است و طی این مدت 8 نسل و نسخه های متنوعی از آن ارائه شده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، این نسخه ویژگی های اسپرت جذابی را همراه خود دارد که در بامپر(سپر)، رینگ های پره ای آلومینیومی، کالیپر قرمز رنگ سیستم ترمز، رکاب، بال عقب و خروجی های اگزوز به رنگ تیره جلب نظر می کند.

اطلاعات موجود در رابطه با ویژگی های فنی این مدل بسیار محدود است و رسانه های خودرویی در انتظار بروزرسانی آن از جانب فولکس واگن هستند. در بخش فنی نیز هنوز مشخص نیست که نسخه ویژه سالگرد از موتور استاندارد 242 اسب بخاری با گشتاور 370 نیوتن متر استفاده می کند یا مانند نسخه R با مدل 2022 به پیشرانه 2 لیتری توربوی 315 اسب بخاری مجهز خواهد شد. در این میان برخی پیش بینی ها نیز به احتمال معرفی یک پیشرانه قویتر و اختصاصی برای نسخه 45 اشاره دارند.

برای مشاهده جزئیات تصاویر در اندازه بزرگ، آنها را در یک صفحه جدید باز کنید.(Open image in new tab)
برای مشاهده جزئیات تصاویر در اندازه بزرگ، آنها را در یک صفحه جدید باز کنید.(Open image in new tab)
منبع : asriran