بازیگر احتمالی نقش «ملکه میو» در سریال The Witcher مشخص شد


تاریخی و فرهنگی

یکشنبه 9 آذر 1399


!= null? Model.Item1.TitleEn.TitleCorrector():Model.Item1.Title.TitleCorrector()

احتمالا ربکا هنسن، بازیگر سریال Creeped Out و فیلم A Christmas Carol، در فصل دوم سریال The Witcher در نقش «ملکه میو» بازی خواهد کرد.

بازیگران و عوامل سریال The Witcher به‌شدت مشغول کار روی این پروژه هستند تا فصل دوم آن را برای شبکه نتفلیکس آماده کنند. البته حدود سه هفته پیش اعلام شد که تست کرونای چهار نفر از عوامل این سریال مثبت شده و به همین خاطر، روند تولید آن با وقفه مواجه شد، اما هیچ‌کدام از این چهار نفر جزو بازیگران اصلی نبودند. با اینکه روند ساخت فصل دوم سریال The Witcher در سال ۲۰۲۰ با فراز و فرودهای زیادی همراه بود، اما سازندگان سریال با جدیت تمام در حال جلو بردن این پروژه هستند و انتخاب و معرفی بازیگران جدید نیز گواه همین قضیه است. چند هفته پیش، شایعه‌ای منتشر شده بود مبنی بر اینکه احتمالا یکی از شخصیت‌های رمان ویچر در فصل دوم سریال حضور پیدا می‌کند. حالا مشخص شده که این شخصیت، احتمالا «ملکه میو» خواهد بود که یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌ها در کتاب‌های ویچر نیز هست.

براساس گزارشی که وبسایت Redanian Intelligence منتشر کرده، ربکا هنسن قرار است نقش میو، ملکه لیریا و ریویا را در فصل دوم سریال ویچر بازی کند. در این گزارش اشاره نشده که هنسن در چند اپیزود از سریال حضور خواهد داشت، اما گفته می‌شود که او با دو نفر از کارگردان‌های فصل دوم به‌نام‌های سارا او‌گورمن و اد بازالژت همکاری می‌‌کند که نفر اول، کارگردانی اپیزودهای ۳ و ۴ و نفر دوم کارگردانی اپیزودهای ۵ و ۸ را بر عهده دارد. بنابراین می‌توانیم حدس بزنیم که هنسن را در فصل دوم زیاد خواهیم دید.

فریا آلن در نقش سیری در فصل دوم سریال The Witcher

در کتاب‌های ویچر که آندری ساپکوفسکی نویسنده آن‌ها است، میو بعد از مرگ همسرش به‌عنوان فرمانروای هر دو سرزمین لیریا و ریویا انتخاب می‌شود. او رهبری است که به‌خاطر خردمندی، زیبایی و توانایی هدایت سربازان در جنگ‌ها مورد ستایش مردم قرار می‌گیرد. او نسبت خویشاوندی دوری هم با «شاه فولتست» و «ملکه کالانته» دارد و به همین‌ خاطر توانسته‌ است سال‌ها رابطه خوبی با فولتست داشته باشد. نسبت دور میو با کالانته باعث می‌شود که او با «سیری» هم ارتباط پیدا کند. میو در کتاب‌ها با «گرالت» برخورد داشته و پس از سقوط «سینترا» هم برای نجات سیری و محافظت از او تلاش می‌کند. بعید نیست که در فصل دوم سریال The Witcher شاهد این خطوط داستانی هم باشیم.

احتمالا ربکا هنسن برای بسیاری از طرفداران مجموعه ویچر نام شناخته شده‌ای نیست. اما او تجربه کمی در بازیگری ندارد. هنسن کارش را به‌طور حرفه‌ای با فیلم کوتاه Innocent Violation (سال ۲۰۱۲) آغاز کرد. او سپس در پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی دیگری مثل Tell It to the Bees و Lore و نسخه ۲۰۱۸ فیلم A Christmas Carol حضور داشت. همچنین در سریال موفق Creeped Out شاهد بازی این بازیگر بودیم. جالب است بدانید که او در بازی نقش‌آفرینی Baldur's Gate III نیز به‌عنوان صداپیشه یکی از شخصیت‌های اصلی حضور دارد.

البته هنوز حضور هنسن در نقش ملکه میو در سریال ویچر تایید نشده است. ضمنا باید به این نکته هم توجه کنیم که وقتی میو در کتاب‌های ویچر حضور پیدا کرد، سن و سالش به قدری بود که دو پسر بزرگ داشته باشد. اما هنسن برای بازی در چنین نقشی کمی جوان به‌نظر می‌رسد. بااین‌حال، اصلا بعید نیست که فقط در فلش‌بک‌های داستانی شاهد میو باشیم. فصل دوم سریال The Witcher هم هشت اپیزود دارد و در سال ۲۰۲۱ از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.+

منبع : zoomg