بازار هندوستان در تسخیر شیائومی


دانش و فناوری

چهارشنبه 7 آبان 1399


!= null? Model.Item1.TitleEn.TitleCorrector():Model.Item1.Title.TitleCorrector()

شرکت شیائومی در سه‌ماهه سوم ۲۰۲۰، همچنان بر بازار گوشی‌ هوشمند هند تسلط دارد.

شیائومی یکی از شرکت‌های بسیار پرطرفدار است که با ارائه محصولات مقرون‌به‌صرفه توانسته طرفداران زیادی به خود جلب کند. از محصولات این شرکت می‌توان به تلفن همراه، مچ‌بند هوشمند، پاوربانک و موارد دیگر اشاره کرد. رمز موفقیت این شرکت مانند دیگر شرکت‌های چینی است که محصولات خوبی با قیمت مناسب عرضه می‌کنند. به‌تازگی گزارشی در فضای مجازی منتشر شده است که از موفقیت روزافزون این شرکت خبر می‌دهد.

بر طبق آخرین اطلاعات منتشرشده از سایت تحلیلی Canalys، در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰ فروش گوشی‌ هوشمند در هندوستان به ۵۰ میلیون دستگاه رسیده است. درحالی‌که در سه‌ماهه دوم ۲۰۲۰ بازار گوشی هندوستان شاهد کاهش ۵۱ درصدی فروش بود، در سه‌ماهه جاری با رشد ۸ درصدی نسبت به همین زمان در سال گذشته روبه‌رو شده است.

همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، شیائومی بزرگ‌ترین فروشنده تلفن همراه هندوستان در این بازه‌ی زمانی بود. ارسال محصولات این شرکت با افزایش ۹ درصدی نسبت به سال گذشته به تعداد ۱۳٫۱ میلیون دستگاه رسید. سامسونگ که در سه‌ماهه اول سال به رتبه سوم در بازار تلفن‌ هوشمند هند سقوط کرد، در سه‌ماهه آخر جایگاه دوم را از ویوو گرفت. سامسونگ طی دوره‌ی جولای تا سپتامبر ۱۰٫۲ میلیون گوشی هوشمند به مشتریان خود تحویل داد که از ۹٫۵ میلیون دستگاه در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۹ بیشتر است.

مانو کومار جین، کارآفرین برجسته هندی و معاون جهانی شیائومی، با انتشار توئیتی در فضای مجازی از این اتفاق ابزار خوشحالی کرد و نوشت:

برند شماره یک برای سومین سال.

هیجان‌زده هستم که بگویم بر اساس گزارش Canalys، شیائومی هندوستان برای سومین سال به‌عنوان برترین برند تلفن همراه شناخته شده است.

طرفداران و شرکای ما، از شما برای اینکه شیائومی را به محبوب‌ترین برند در هندوستان تبدیل کرده‌اید سپاسگزاریم.

منبع : zoomit