تقاضا برای خرید Xbox One X بیش از انتظارات مایکروسافت است


بازی های رایانه ای

شنبه 16 دی 1396


تقاضا برای خرید Xbox One X بیش از انتظارات مایکروسافت است

با توجه به نزدیک شدن تاریخ مقرر عرضه Xbox One X مایکروسافت، به گفته‌ی این کمپانی، تقاضا برای خرید کنسول آینده ایکس‌باکس وان ایکس تمامی انتظارات را برآورده کرد. پانوس پانای، معاون سازنده تجهیزات دستگاه‌های مایکروسافت، در مصاحبه‌ای با CNBC گفت:

 که آنها نمی‌توانند تعداد تقاضا برای خرید کنسول Xbox One X را افشا کند، اما تعداد مشتریان که بی‌صبرانه در انتظار عرضه جهانی این دستگاه هستند، "فوق العاده بالا" است .

وی افزود:

من Xbox One X  را با کنسول‌های دیگر مقایسه نخواهم کرد و تنها چیزی که می‌توانم به آن اشاره کنم، تقاضا برای خرید Xbox One X دقیقا همان مقداری است که ما پیش بینی کرده بودیم.

با توجه به گفته‌های مایکروسافت، غول نرم‌افزای دنیا، تقاضا تا حدی زیاد است که گزارش‌های متعدد خبر از کمبود این کنسول برای زمان انتشار می‌دهند، درواقع، تعداد Xbox One X   تولید شده برای عرضه در 7 نوامبر، بسیار کمتر از مقدار تقاضای علاقه‌مندان برای خرید این دستگاه است.

Xbox One X

با در نظر گرفتن اینکه مایکروسافت ادعا کرد، پیش از این، این تعداد تقاضا را پیش‌بینی کرده است، بعید به نظر می‌رسد برای تولید این کنسول کوتاهی صورت گرفته باشد. در هرصورت شاید تقاضای بالای مشتریان و تولید محدود کنسول ایکس‌باکس وان ایکس،  فشار‌های زیادی بر روی سیستم تولید این کنسول وارد کند.

 با توجه به اینکه قصعات سخت افزار گسترده‌ای داخل دستگاه کوچک Xbox One X گنجانده شده است، تلاش‌های بسیار مهندسین برای حفظ وزن و ابعاد این دستگاه گویا از مایکروسافت زمان زیادی را گرفته است. گفته می‌شود در مجموع کنسول جدید مایکروسافت 60 درصد کوچکتر از نسخه‌ی اصلی  Xbox Oneطراحی شده و علاوه براین، عملکرد آن تقریبا 5 برابر شده است.

براساس اطلاعات منتشر شده در مجوموع 130 بازی که از پیش تایید شده‌اند، آماده برای ارسال بروزرسانی و پشتیبانی از کنسول ایکس‌باکس وان ایکس هستند. هر چند که پرداخت 499 دلار برای کنسول‌های خانگی بسیار زیاد به نظر می‌رسد، اما به گفته‌ی این کمپانی، Xbox One X تجربه تازه‌ای از بازی‌های ویدیوی را ارائه می‌دهد.

منبع : sakhtafzar.com

بازی های رایانه ای


نقدو بررسی Pro Evolution Soccer
نقدو بررسی Pro Evolution Soccer پنجشنبه 15 شهریور 1397