فروش لامبورگینی اونتادور تیونینگ منصوری به‌قیمت ۷۹۰ هزار دلار


خودرو

یکشنبه 6 بهمن 1398


!= null? Model.Item1.TitleEn.TitleCorrector():Model.Item1.Title.TitleCorrector()

مدلی دست‌دوم از سه دستگاه تولیدی لامبورگینی اونتادور S رودستر تیونینگ منصوری مجهز به پیشرانه ۷۳۰ اسب‌بخاری V12 به‌فروش گذاشته شده است که قیمت بالایی دارد. 

بسیاری از افراد آرزوی دیدن محصولات لامبورگینی از نزدیک را دارند و خودروهای این شرکت ایتالیایی، همیشه در فهرست جذاب‌ترین‌ها و قدرتمندترین‌ها هستند. شاید ازنظر ما سوپراسپرت لامبورگینی اونتادور S رودستر درحالت استاندارد یکی از بهترین و کامل‌ترین خودروهای بازار جهانی باشد، اما رویکرد شرکت‌های تیونینگ کاملا متفاوت است. به‌خصوص وقتی این شرکت، تیونینگ منصوری باشد، محصول نهایی منحصربه‌فرد خواهد بود.

Lamborghini Aventador S Roadster MANSORY

منصوری در سال ۲۰۱۸ سه مدل سفارشی و ویژه از لامبورگینی اونتادور S رودستر عرضه کرد که با بدنه‌‌ی تمام فیبرکربن و نام کربنادو (Mansory Carbonado) بسیار خاص هستند. تغییرات منصوری برای سوپراسپرت کروک ایتالیایی‌ها شامل کیت کامل بدنه فیبرکربن با اسپویلر کوچک سپرجلو، رکاب و دیفیوزر، گلگیرهای برجسته ۴۰ میلی‌متری در جلو و ۵۰ میلی‌متر در عقب، سیستم اگزوز جدید و رینگ‌های سفارشی ۲۱ و ۲۰ اینچ در عقب و جلو با تایرهای پیرلی پی زیرو (Pirelli P Zero) است.

Lamborghini Aventador S Roadster MANSORY

همان‌طور که اشاره شد، منصوری تنها سه دستگاه از لامبورگینی اونتادور S رودستر با بدنه‌ی فیبرکربنی تولید کرد و مدلی که تصاویرش را مشاهده می‌کنید، به‌فروش گذاشته شده است. این مدل با کارکرد ۱٬۷۴۱ کیلومتر، به تنظیمات جدید ECU منصوری هم مجهز شده اما مشخصات فنی آن با ارتقای تیونر اعلام نشده است.

Lamborghini Aventador S Roadster MANSORY

منبع : zoomit