تیزر دیدنی از مراحل تست پورشه کاین هیبرید(ویدئو)


خودرو

شنبه 4 فروردین 1397


تیزر دیدنی از مراحل تست پورشه کاین هیبرید(ویدئو)

هنگامی که پورشه مدل نسل سوم کاین (Cayenne) را در اواخر ماه اوت سال ۲۰۱۷ معرفی کرد، تنها نسخه پایه مجهز به پیشرانه خورجینی ۶ سیلندر و نسخه S را همراه با توربوشارژ و پیشرانه بزرگ‌تر خورجینی هشت سیلندر نمایش داد. در اواخر سال جاری، برند آلمانی از نسخه هیبریدی پورشه کاین با پیشرانه استفاده‌شده در خودروی پانامرا 4 ای-هیبرید (4 E-Hybrid) رونمایی خواهد کرد.

اما برای اولین بار، شاسی‌بلند نیمه الکتریکی پورشه باید ارزشیابی خسته‌کننده‌ای در آفریقای جنوبی داشته باشد؛ جایی که پورشه نمونه‌های اولیه شاسی‌بلند پورشه کاین را برای گذراندن آزمایش‌های نهایی آماده‌سازی جهت مدل تولیدی گرد آورده است. نمونه‌های نزدیک به تولید با کالیپرهای ترمز به رنگ سبز نئون که نشان‌دهنده هیبریدی بودن خودرو است، با عبور از کوه‌های سنگی در ارتفاع بیش از ۳۰۰۰ متر و جاده‌های صعب‌العبور ژوهانسبورگ خود را برای ورود به بازار آماده می‌کنند.

اولیور لاکوا، مدیر ارشد تولید خودروی شاسی‌بلند هیبریدی پورشه کاین، می‌گوید:

نمونه هیبریدی پورشه کاین با «روش متمرکز بر مشتری» مورد آزمایش قرار می‌گیرد و شرکت ما در آستانه معرفی این مدل به بازار قرار دارد. به‌غیر از آزمایش در آفریقای جنوبی، شاسی‌بلند الکتریکی پورشه کاین باید آزمایش‌هایی در سرمای شمال کانادا و دمای منفی ۴۰ درجه سانتی‌گراد و در بیابان‌های دبی با دمای ۴۰ درجه سانتی‌گراد پشت سر بگذارد.

منبع : aparat