انتشار نسخه قانونی بازی This War of Mine به زبان فارسی


بازی های رایانه ای

دوشنبه 7 اسفند 1396


انتشار نسخه قانونی بازی This War of Mine به زبان فارسی

در جریان نشست رونمایی از هیولا، اولین درگاه قانونی عرضه بازی‌های ایرانی و خارجی پی سی، به صورت رسمی با پخش تریلری از نسخه فارسی بازی This War of Mine با نام «این جنگ من» رونمایی شد. طبق اعلام کسرا تهرانی، مدیر توسعه تجاری هیولا، بازی This War of Mine اکنون با قیمت ۱۹۸۰۰ تومان یعنی کمتر از یک چهارم قیمت جهانی به صورت کاملا قانونی، رسمی و با رعایت حق تألیف (کپی‌رایت)‌ از طریق هیولا در ایران منتشر شده است.

این بازی توسط استودیوی 11 Bit Studios در سال ۲۰۱۴ منتشر شد که در کنار تحسین منتقدین توانست نظر بازیکنان را نیز به سمت خود جلب کند. تاکنون چهار میلیون نسخه از بازی This War of Mine در سطح جهان به فروش رفته است. به گفته‌ی مدیر توسعه تجاری هیولا، برای ارائه‌ی نسخه فارسی این بازی بیش از ۸۸ هزار کلمه به فارسی ترجمه شده است. شما می‌توانید هم‌اکنون بازی «این جنگ من» را از طریق هیولا خریداری و تجربه کنید.

داستان بازی «این جنگ من» پیرامون یک گروه از غیر نظامیان روایت می‌شود که در شهری محصور برای زنده ماندن تلاش می‌کنند. این بازی قصد دارد تا تجربه‌ی جنگ را از زاویه‌ای کاملا جدید برای بازیکنان روایت کند. در ادامه می‌توانید تریلر رسمی بازی با دوبله و زبان فارسی را تماشا کنید:

منبع : aparat

بازی های رایانه ای


نقدو بررسی Pro Evolution Soccer
نقدو بررسی Pro Evolution Soccer پنجشنبه 15 شهریور 1397