تهران
ورود کاربر
آگهی های خدمات ساختمانی
آگهی فوری

نصب نرده استیل و نرده آلومینیوم

مشخصات آگهی

09356650059
تهران -
2349

مزایای استیل ضد زنگ:

1- ضد رسوب:
درصد پایین آهن استیل ضد زنگ باعث شده تا این ماده در مقابل اتمسفر و آب طبیعی محیط مقاوم باشد. همچنین این نوع استیل در مقابل اسید، مواد قلیایی و محیط‌های کلرینه نیز مقاوم است و آسیب نمی بیند. به طور مثال استیل زد زنگ بهترین گزینه برای استفاده در مجتمع‌های تفریحی و استخرها می‌باشد. نرده ها، اتصالات و لوله ها نیز می توانند با تکنولوژی به کار برده شده در استیل برای همیشه مقاوم و آسیب ناپذیر بمانند.
2- ضد آب و آتش:
کرومیوم بالای ویژه و ترکیب خاص فلز استیل باعث شده است که درجه مقاوت این ماده در مقابل آب و حرارت به شدت بالا برود.
3- بهداشتی:
سهولت در تمیز کردن استیل باعث می شود که این ماده به یکی از بهداشتی‌ترین مواد فلزی موجود تبدیل شود. این موضوع می تواند برای بیمارستان‌ها، آشپزخانه‌ها، قصابی‌ها و آزمایشگاه‌ها بسیار حائز اهمیت باشد.
4- تحمل وزن بالا:
ترکیب سخت و متمرکز مواد تشکیل دهنده استیل باعث شده است که این ماده قدرت ویژه‌ای در تحمل وزن های بالا داشته باشد. سختی این ماده باعث می شود تا به تعداد و حجم زیادی از آن برای موارد استفاده گوناگون نیازی نباشد.
5- ارزش تجاری:
مقاوت بالا در مقابل رسوب و خوردگی، قیمت مناسب و درخشندگی بالای استیل ضد زنگ، باعث شده تا این ماده در ساختن سازه های مختلف بهترین گزینه باشد. بیش از 150 نوع مختلف از استیل وجود دارد که پنجاه مورد از آنها بسیار مورد استفاده است. استیل می تواند به صورت ورقه ای، روکشی، میله‌ای، سیمی و لوله‌ای باشد که در موارد مختلفی مانند آشپزخانه‌ها، قاشق، چنگال، چاقو، سخت افزارها، وسایل جراحی، وسایل ساختمانی و… کاربرد دارد.
همچنین استیل 100% قابل بازیافت است و بیش از 50% استیل‌های جدید از آهن‌های دوباره ذوب شده ساخته می شوند. همین موضوع استیل را به عنوان یک ماده سود رسان به طبیعت مطرح می‌کند
نصب و اجرای نرده استیل و آلومینیوم با نازل ترین قیمت و در کوتاهترین زمان
کارشناسی در محل نصب
تهیه پیش فاکتور کامل در محل
طرح های متنوع را با ما تجربه کنید
09356650059
نرده استیل/نرده آلومینیوم/نرده چوب/نصب نرده استیل/نصب نرده آلومینیوم/نصب نرده چوب/قیمت نرده استیل/قیمت نرده آلومینیوم/قیمت نرده چوب/حفاظ استیل/حفاظ آلومینیوم/قیمت حفاظ استیل/قیمت حفاظ آلومینیوم/درب اکاردئونی /نصب درب اکاردئونی/قیمت درب اکاردئونی/


کلمات کلیدی:

مشخصات آگهی


09356650059
تهران -

توافقی
ثبت/تمدید : پنجشنبه 19 بهمن 1396
انقضا : پنجشنبه 17 اسفند 1396
آگهی های مشابه خدمات ساختمانی
پوشش سوله اردواز
آگهی فوری

پوشش سوله اردواز


تهران -

قیمت کل: توافقی
رنگ نما،رنگهای ساختمانی
آگهی فوری

رنگ نما،رنگهای ساختمانی


تهران -

قیمت کل: توافقی
نمایندگی ایزوگام دلیجان

نمایندگی ایزوگام دلیجان


تهران - شهرک ولیعصر

قیمت کل: 9000تومان
گروه نقاشی ساختمان اسپرلوس

گروه نقاشی ساختمان اسپرلوس


تهران -

قیمت کل: توافقی